top of page

czw., 21 mar

|

Rogale

Przebudzenie wiosenne

Powitajmy razem czas odnowy

Przebudzenie wiosenne
Przebudzenie wiosenne

Czas i lokalizacja

21 mar 2024, 17:00 – 24 mar 2024, 11:00

Rogale, Rogale 29, 19-330, Polska

O wydarzeniu

Pojedźmy razem na wagary i świętujmy pierwszy dzień wiosny !

Wiosna oznacza nowy początek, wzrost i przebudzenie. To czas, aby wybudzić się z zimowego letargu i przyjąć świeżą energię, która nas otacza; to taki magiczny moment w roku, kiedy wszystko diametralnie się zmienia. Dni przepełniają się zapachem świeżego lekkiego powietrza, budzą nas promienie słońca wdzierające się przez zasłony do Naszej sypialni, coraz częściej słyszymy ćwierkające radośnie ptaki, dni stają się dłuższe a uśmiech na twarzy pojawia się częściej. 

Właśnie w dniu przesilenia wiosennego rozpoczynać się będzie "Przebudzenie" warsztat, na który serdcznie Was zapraszam :)

Podczas tego czasu będziemy czerpać inspiracje z pory roku i wykorzystywać jej wibrującą energię, aby kultywować głębokie poczucie wewnętrznego spokoju i harmonii. 

Co będziemy robić? 

Ja poprowadzę Cię przez serię pozycji jogi, które mają na celu rozbudzenie i dodanie energii Twojemu ciału. Asany pomogą Ci ustanowić silne połączenie ciała i umysłu, poprawić elastyczność i uwolnić się od stagnacji nagromadzonej podczas chłodniejszych miesięcy. 

Co rano stawać będziemy na macie i rozpoczynać dzień od praktyki asztanga vinyasa jogi, wraz ze mną na sali będzie Wojtek, który swoimi asystami pomagać Wam będzie głębiej i bezpieczniej praktykować. Po śniadaniu jest czas dla siebie, następnie spotkamy się na medytacji/pranajamie, zjemy lekki lunch, a po południu znowu wkroczymy na matę, aby popracować nad układem limfatycznym, oddechowym, zmęczymy się trochę na zajęciach warsztatowych aby z apetytem zjeść wspólnie kolację i deser <3 

A wieczorem pogadanko-wykład, warsztat twórczy i yin yoga.

Każdy dzień będzie inny, każdy aktywny, ale znajdziecie też czas na spacery po wzgórzach i lasach Rogali.

Pratyki oddechowe, czyli pranajamy będą częścią warsztatu - skupiają się one na kontrolowanym oddychaniu, które może aktywować przywspółczulny układ nerwowy i sprzyjać relaksowi, zmniejszając ogólny poziom stresu. Regularna pranajama może pomóc uspokoić myśli, zwiększyć koncentrację i poprawić jasność umysłu, ponad to sprzyja głębszemu połączeniu między soma i psyche, czyli pomiędzy tym co nienamacalne a tym, co stałe.

Oddech pomaga nam również zagłębić się w stan medytacji. Praktykować będziemy codziennie, w różnych wydaniach i o różnych porach.

Kiedyś, spotkany na Sri Lance mnich powiedział do Nas "jeśli codziennie myjesz zęby bo lubisz mieć je czyste i zdrowe, to dlaczego nie robisz tego codziennie ze swoim umysłem? On potrzebuje tego tak samo jak każda inna część ciała"

Medytacja to nie tylko praktyka; to podróż, dzięki której możesz odnaleźć Siebie i ponownie połączyć się ze swoją najgłębszą istotą.

Nie potrzebujesz odosobnienia w górach, aby znaleźć Zen. Naucz się medytować na Mazurach. Praktykuj gdziekolwiek będziesz. Wzbogać swoją codzienność dzięki uważności i odkryj spokój, który mieszka w Tobie, bez względu na to, gdzie jesteś. Podczas tego wyjazdu uspokoimy świadomość w medytacji - zanurzymy się w ciszy w sobie, gdzie umysł staje się spokojną oazą pośród zgiełku.

Warsztat ten wykracza poza ćwiczenia fizyczne i medytację. Odżywimy swoją duszę także poprzez warsztaty z uważności i twórczości. Czeka Was jedna fajna niespodzianka, ale o tym dowiecie się na miejscu. Spokojnie, nie będziemy skakać do przerębla ;) no chyba że chcecie! jest tam takie jeziorko... ;)

Pozostaje mi teraz powiedzieć -dołącz do Nas :) 

Odkryj moc bycia w pełni obecnym, doceniania piękna dookoła i dbania o siebie jako istotnego aspektu ogólnego dobrego samopoczucia.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym joginem, czy dopiero zaczynasz swoją podróż, ten warsztat jest przeznaczony dla osób na każdym poziomie. Ważne abyś już wcześniej stałx na macie do jogi :)

Nasze pielęgnujące środowisko będzie wspierać Cię w Twoich poszukiwaniach i zachęcać do rozwoju we własnym tempie.

Zaznaczcie w kalendarzu datę 21-24.03.2024. Mamy tylko 15 miejsc. Kto pierwszy ten lepszy!

Powitajmy razem czas odnowy, rozbudźmy zmysły i rozpalmy wewnętrzne światło, wykorzystajmy przemieniającą moc jogi, medytacji i dbania o siebie, wkraczając w tętniące życiem wiosenne dni.

KIEDY: 21-24.03.2023

GDZIE: Nad Rogalami, Mazury

INWESTYCJA: 1745 zł // 1645 zł (dla uczestników moich poprzednich warsztatów i wczesnych ptaszków - do 21.01)

ZADATEK: 600 zł* płatny do 5 dni od zgłoszenia

ZAPISY: kinga.drewa@gmail.com lub klikając "dołącz"/ "zapisz się" na stronie wydarzenia

*zadatek jest bezzwrotny, ale możesz znaleść kogoś na swoje miejsce :) my również w tym pomagamy!

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą niesamowitą podróżą z każdym z Was. 

Do zobaczenia wkrótce;

Kinga&Wojtek

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page