top of page

niedz., 02 lip

|

Lipowo

Dziewczyńskie kolonie na Mazurach vol.2

Dziewczyńskie kolonie na Mazurach vol.2
Dziewczyńskie kolonie na Mazurach vol.2

Czas i lokalizacja

02 lip 2023, 16:00 – 08 lip 2023, 12:00

Lipowo, Lipowo 71, 11-710, Polska

O wydarzeniu

DZIEWCZYNY! 

Bo tylko do Was kierujemy to ogłoszenie :) 

To Nasza druga edycja wydarzenia dla dziewczyn, tym razem latem, dłużej i intensywniej;  mając tyle czasu, możemy z Kasią wycisnąć z Was siódme poty na treningach, porozciągać i wyciszyć na jodze, pobawić się ruchem na animal movement, pobiegać, popływać i pojeździć rowerami! My nie możemy się doczekać, przebieramy nóżkami i wyglądamy Ciebie <3

Babskie kolonie na Mazurach, w otoczeniu lasów i jezior, z pysznym jedzeniem, rozmowami na pomoście, opalaniu się i ploteczkach, wzruszeniami i porankami przy wschodzie słońca ale przede wszystkim z różnymi formami ruchu - tak będzie, dołączysz? 

 Forma na lato sama się nie zrobi - jeśli trochę zaspałaś, to wiedz że jeszcze jest szansa na solidną porcję ruchu, a jeśli uwielbiasz sport, jogę i pyszne jedzenie bez wyrzutów sumienia to trafiłaś idealnie, bo nasze kolonie mają Cię solidnie rozruszać, zmotywować i dać wycisk ale też zregenerować, ukoić i wymedytować. 

Wraz z Kasią Żbikowską (kasia_thinkandmove) szykujemy dla Was 6 dniowy wyjazd gdzie będziecie mogły doświadczyć wielu form ruch - od jogi na rowerach kończąc (spokojnie, są na miejscu), będziemy budować świadomość ciała na zajęciach z movementu i biegać po okolicznych lasach (dla chętnych), ale przede wszystkim  - będziemy czerpać radość z ruchu, przebywania razem, motywowania się nawzajem - bo jak wiadomo - w grupie siła! a w kobiecej tym bardziej ;)

Wiemy, że nie tylko aktywnościami człowiek żyje; nie martwcie się, wieczory będą zarezerwowane na wspólne rozmowy, filmy, yoga nidre a także wykłady dotyczące świadomego życia w zgodzie z naturanlym cyklem kobiety; będziemy rozmawiać o regeneracji, zdrowych nawykach żywieniowych i o tym, jak w tych dzikich czasach pędu za doskonałością pozostać sobą w balansie i radości z życia.

Chwyćcie kalendarze, zapiszcie datę, zarezerwujcie miejsce, zadzwońcie do przyjaciółek i weźcie je ze sobą (pokoje mamy dwu, trzy - osobowe )

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

Kiedy : 2-8 07.2023; od niedzieli do soboty

Gościć nas będzie Lipowy Dom - https://www.lipowydom.pl 

Na miejscu dba o nas Magda i Radek, jemy pysznie i zdrowo; 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki, popijamy kawą pięciu przemian i ziołami.

Do dyspozycji mamy dwu i trzy osobowe pokoje; dlatego weźcie ze sobą swojego damskiego partner in crime, a jeśli jedziecie same, to my zadbamy o super towarzystwo do Twojego pokoju :) 

Miejsc mamy tylko 12!!!

Wyjazd przeznaczony jest dla osób które zarówno uwielbiają ruch, jak również dla tych które dopiero się przekonują jakie to cudowne uczucie rozpocząć dzień od porcji aktywności i gratisowych endorfin :)) 

Na plan naszego wyjazdu składają się:

  • Każdego ranka - zajęcia jogi i animal flow; 
  • Popołudnia - Treningi funkcjonalne/bieganie/rowery/spacery;
  • Zajęcia oddechowe
  • Wieczorne sesje yin jogi, treningowy calm down
  • Wykłady - każda z Nas o czymś Wam opowie ;)
  • Rozmowy, opalanie na pomoście, rest, dużo uśmiechu, potu i wypoczynku, spacery w samotności i z całą Naszą babską drużyną!

Łącznie aż 17 zajęć !!!

Szczegółowy plan dzienny dostaniecie na maila po zapisaniu się i wpłacie zadatku.

KOSZT:

Early Bird: 2900 zł, do 30.05.2023 

Last Bird: 3200 zł, od 31.05.2023

Liczba miejsc ograniczona, tylko 12 ! dlatego kto pierwszy ten lepszy! 

Aby zapisać się na warsztat należy wysłać maila na adres: kasia.thinkandmove@gmail.com lub kinga.drewa@gmail.com (w terminie 24.05-4.06 - piszcie wyłącznie do Kasi)

 oraz dokonać wpłaty bezzwrotnego* zadatku w wysokości 800zł, do trzech dni po zgłoszeniu. W mailu zwrotnym dostaniesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyjazdu oraz numer konta do wpłaty zadatku.

*Kiedy nie możesz pojechać, znajdź kogoś na swoje miejsce; Zadatku nie zwracamy, ale jesteśmy przekonane, że ktoś na Twoje miejsce na pewno się znajdzie.

Czekamy właśnie na Ciebie, i nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz czy już jesteś wkręcona w aktywności.

Podczas warsztatu jesteśmy dla Was, postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania rzetelnie, a jeśli czegoś nie będziemy wiedziały to z pewnością o tym powiemy - nie wiemy wszystkiego i to napędza nas do dalszej eksploracji i poszukiwań.

Nie możemy się doczekać aż zobaczymy Cię w Lipowym Domu <3

Kinga i Kasia

O NAS:

Kinga Drewa - Praktykuję jogę od 12 lat. Moja przygoda z jogowaniem była wynikiem próby naprawienia ciała po bardzo intensywnych latach treningów. Przez pierwsze 5 lat uczyłam się jogi wg systemu BKS Iyengara - ten czas pozwolił mi na zrozumienie czym jest asana i ile wymaga wysiłku jej wypracowanie w sposób bezpieczny i dobry dla organizmu. Później przechodziłam przez różne style, łącznie z kundalini i acro jogą. Ostatecznie moje serce skradła asztanga Vinyāsa joga. Choć to miłość trudna i burzliwa, pozostaje jej wierna, zgłębiam tę praktykę i dziele się nabytą wiedzą z moimi podopiecznymi.  W międzyczasie ukończyłam roczny kurs hatha jogi w 2016 roku i od tego czasu nieprzerwalnie uczę, jak również uczęszczam na warsztaty do nauczycieli polskich i zagranicznych, pogłębiając swoją wiedzę i doskonaląc praktykę. Ponadto jestem zwolenniczką pracy z oddechem, na co dzień stosuję technikę power breathing Wima Hofa, jak również pranajamy i techniki oczyszczające. Czytam o jodze. Dyskutuję ze sobą i moimi podopiecznymi. Medytuję. Oddycham. Słucham. Jestem.

Kasia Żbikowska -  Trener personalny, terapeuta ruchowy, instruktor Animal Flow.   Ze sportem związana jestem od 6go roku życia zaczynając od gimnastyki artystycznej. Od tego momentu nieustannie próbuję i sprawdzam się w nowych dziedzinach odkrywając możliwości, jakie daje ruch m.in sporty walki, trening siłowy, trening kettlebell, movement, animal flow.  Uważam, że w treningu najważniejsza jest różnorodność i każda jego forma może nam przynieść nowe umiejętności i wzbogacić nasz warsztat.  Swoje doświadczenie i wiedzę na temat treningu przekładam na co dzień w pracę z podopiecznymi, których zarażam miłością do aktywności fizycznej, uczę ruszać się i trenować efektywnie, pomagam pozbyć się dysfunkcji ruchowych i bólu aby w pełni wykorzystywać potencjał swojego ciała oraz czerpać radość z ruchu.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page