top of page

Mój świat jogi

... zobacz czym się zajmuję.

5C737189-6C35-4418-A21A-E44F446902B3_edited.jpg

Asztanga Joga

- zajęcia indywidualne online

Słynne jogowe powiedzenie brzmi “Asztanga to 1% teorii i 99% praktyki” a jego dopełnienie “Practise and all is coming”. Nauczanie asztangi online w przestrzeni własnego mieszkania? Da się. To najwyższy komfort zajęć- praca indywidualna pozwala na świadomą, dopasowaną do praktykującego i jego początkowych ograniczeń w ciele praktykę. Podczas spotkań rozwijam z podopiecznym jego możliwości, ale też zachęcam do wyjścia ze strefy komfortu dając wskazówki jak wypracować trudniejsze zagadnienia. Na zajęciach nie ma pośpiechu, jest uważność i skupienie, które zamieniają się w solidną praktykę jogi. Jeśli pojawiają się pytania, można je przedyskutować wspólnie - nie ma głupich pytań, jest tylko avidya, czyli niewiedza, którą można zastąpić swadhjają.

Mentoring

Jeśli joga - tak samo jak do mnie kilkanaście lat temu - przemówiła również do Ciebie, potrzebujesz wsparcia, głębszego zrozumienia procesu nauczania, przygotowania do pracy z uczniem lub konsultacji dotyczącej ścieżki jogina. Porozmawiajmy i znajdźmy wspólnie najlepszą drogę do poznania siebie i otaczającego nas świata.

Vinyasa Joga

- zajęcia indywidualne online

Kompromis między bardzo tradycyjną metodą jaką jest asztanga a jogowym flow czerpiącym z hatha jogi, pracą ze świadomym ruchem i technikami opartymi na wzmacnianiu poszczególnych mięśni - wciąż w zgodzie oddechem, natomiast bez ustalonej sekwencji asan. Vinyase traktuję jako idealne dopełnienie asztangi. Skupiam się w nich nad zagadnieniami które warto wypracować aby praktykujący wkładał mniej wysiłku w asztangę, a bardziej skupiał się nad kontemplacyjnym charakterem asany. To również bardzo potrzebna ciału restoratywna joga, gdzie znajdujemy ukojenie dla ducha, ciała i układu nerwowego - wszystko uzależnione jest od potrzeb ucznia i momentu praktyki. 

Warsztaty

Spotkajmy się na kilkudniowych warsztatach jogowych w różnych zakątkach Polski i Europy, aby wspólnie praktykować jogę, dzielić się spostrzeżeniami, pogłębiać wiedzę i praktykę własną. To również okazja do tego aby poznać się bliżej, spędzić miło czas, odpoczywając, oddychając i medytując wspólnie.

Terapia Jogą

- online

 

Podejmując ucznia w ramach terapii jogą przyglądam się temu kim dana osoba jest, jaki tryb życia prowadzi, kiedy i gdzie uczeń zmaga się z cierpieniem, brakiem harmonii umysłowej czy napięciem w ciele. Nie przyglądam się człowiekowi i zachodzącym w nim procesom z punktu widzenia medycyny, psychoterapii czy współczesnej dietetyki tylko patrzę na człowieka z punktu widzenia nauki jogi, ajurwedy. Proces terapeutyczny polega na postawieniu uczniowi zadań, które prowadzą do usunięcia czynników warunkujących ów stan cierpienia, dysharmonii etc.

Współpraca B2B

Jeśli chcesz zainteresować jogą swoich współpracowników i organizujesz warsztat z elementami jogi, lub pragniesz nawiązać ze mną współpracę w zakresie promowania zdrowego i świadomego stylu życia - skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy podając szczegóły i zakres współpracy.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? 

Napisz do mnie :)

whatwho_3-min.jpg
Zapisz się na mój newsletter

Dziękuję i do usłyszenia :)

bottom of page